Trampská osada Minessota

Stránky neortodoxních trampů


Podzim

Autor: Unkas

Poslech nahrávky Podzim
1) CStojím tak sám u trati
a déšť mi smáčí G7šat,
tulák ten se neztratí,
vrátí se vícekrátC.

Ref: Jó vždyť je G7podzim
vlaky jsou v prdeli
a brzo přijde Cmráz.

2) Když potom vlak prosviští
z okna mi zamávej
já těším se zas na příští,
z vandrů jsem hotovej.

Ref: Už je tu podzim ....

3) Má celta střechu zajistí
když pořád jen leje
a nohy šustěj po listí
a v lese ticho je.

Ref: To už je podzim ....

4) A příroda je šedivá
já dobře chápu to,
však když tíže hodně má
vše barví na žluto.

Ref: No to je podzim ....

5) Pak všechno k teplu zaleze,
podzime tak buď zdráv,
teď bílá paní přiveze
ten měkkej bílej háv.

Ref: No to je zima
tak radši v hospodě
si dáme teplej grog.

Vložil: Jan Vála 9.9.2014  |  Přečteno 259x

Diskuzní forum

1.6.2026 | Lahvic
Aby web Minessoty mohl nějakou dobu ještě sedět na česk ... [více]
2.5.2026 | Robert
Ahoj všem. Nezná někdo z těch, kdož jezdili na kempy ko ... [více]
6.4.2026 | tom
Nejlepší hláška roku: "Pane docente, co vy jako poli ... [více]

Menu

Odkazy

Počet návštěv

Celkově
2065646
Dnes
101
Max za den
3181
dne 26.1.2026
Aktuálně online
2

Kalendář

Dnes je:

Neděle, 14.6.2026

<<06/2026>>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Žádná plánovaná akce !

Přejít do kalendáře

Propagace

Ikona webu
QR

Naše osada

Láva Grepa Medelák Karlik Bludi Kóža Píba
In memoriam Unkas Jarda Pictus Voříšek

Přihlášení

Rubriky

Anketa

Databáze míst

Poslední vložené:
Jez Roztoky u Křivoklátu
Hospoda U jezzu
Restaurace Ludmila
Restaurace U Přívozu
Restaurace Višňová-Hájek

Zpěvník

Odběr novinek


Kontakt


lahvic@seznam.cz

2001–2026 T.O.Minessota   Lahvic