Děkuji Qakino! Máš můj nezměrný obdiv i uznání, a tvoje slova budiž tesána do kamene! Ovšem přijde smutné pro změnu mě, že schopnost rozpoznání levého či pravého břehu řeky vkládáš na piedestal jako vlastnost, kterou byli obdařeni pouze staří ortodoxní trampové jako jsi ty. Kdybys popisovala, jak ze zaschlého liščího trusu v lese dokážeš předpovědět počasí na dva týdny dopředu, nebo že z jelení stopy rozpoznáš jeho věk s odchylkou maximálně jednoho dne, počet paroží a kolikrát stihl obšťastnit v životě nějakou laň, asi bychom ironický tón zaměnili za skutečně obdivný. Co mi však přijde ještě smutnější, je fakt, že po přečtení zjevného překlepu nevidíš dole pod tím odkaz "vložit komentář", což je funkce, která je právě pro tyto případy primárně určena a byla v minulosti opakovaně využita více inteligentními návštěvníky tohoto webu. Chápu, nikde není psáno, kde na podobné skutečnosti reagovat, když jsou jen na těchto stránkách tři možnosti zápisu a jedna možnost kontaktování přímo autora webu, tedy mě. Ale asi nejsmutnější je fakt, že nevyužiješ těchto možností jako drtivá většina návštěvníků těchto stránek a nenapíšeš třeba "kámo, máš tam chybu". Místo toho začneš lkát nad tím, jak za "tvých" časů byla tráva zelenější, nebe modřejší, stromy mohutnější, voda průzračnější, ženy hezčí a muži mužnější, a všichni trampové byli schopni rozeznat levý či pravý břeh řeky. Můžeme nad tím polemizovat, asi by se na něčem našlo pravdy trochu, ale jedno vím naprosto jistě. Ženy, ortodoxní trampky, oproti těm dnešním, které hanlivě nazývají "outdorračkami", hezčí skutečně nikdy nebyly !! ;-)