Trampská osada Minessota

Stránky neortodoxních trampů


Bez sněhuGermany France United Kingdom

Párty s ovečkou

JasnoJasno (2 dny) (1 km) Před 13.lety a 1.měsícem Květen 2010
Ovečka v pohodě
Zkraje měsíce května nás opět s Medelákem napadla myšlenka, vyrazit na téměř již tradiční hvězdářský polovandr. Tento výraz v překladu znamená nasednout do auta, vybavit věcmi pro přežití v přírodě, pozorovací optikou, přiměřenou dávkou alkoholu a vyrazit na vhodné místo k přenocování. Spíme venku, nicméně v zákrytu mého plechového oře. Tentokrát nám nedostatek času nedovolil spáchat tuto akci na celý víkend, hodlali jsme tedy vyrazit alespoň na jednu noc, ze soboty na neděli. Počasí nám dle předpovědí hodlalo ukázat svou odvrácenou tvář, bylo tedy více než pravděpodobné, že z pozorování hvězd sejde. Dopolední pohled na zamračenou oblohu nám naší domněnku potvrdil. Přesto jsme se drželi plánu, z nějž jsme pouze vypustili přepravu dalekohledů a cíl naší cesty jsme tak redukovali na pouhou alkoholickou party pod širákem. Proč s ovečkou? Fotky napoví. A tak, když se přehouplo sobotní poledne, udal jsem východní směr čumáku svého Fordíka a zamířil vyzvednout Medeláka. S nákupem potravin jsme se tentokrát drželi při zdi, nebrali jsme tuny masa, ale jen pár pochoutek v podobě brambor, guláše a pár plátků čehosi, co Medelák identifikoval jako sekanou. Sobotní nazašprajcovanou Prahou jsme pak projeli směrem západním, polkli pár kilometrů po dálnici, aby jsme poté dorazili na Křivoklátsko. Do naší oblíbené destinace. Parkování na starém známém místě, oheň v kotlíku, v popelu se pekly brambory, pivo a rum tekly proudem.

Přiblížil se večer a s ním déšť. Naštěstí jsme byli dobře vybaveni celtami, které nepřetržitý příval vody shora bravurně zvládly. Přiblížila se čtvrtá hodina ranní a nás pomalu začal zmáhat spánek. Kde jsme seděli, tam jsme také lehli.

K ránu déšť ustal a slušně se vyčasilo. Setrvali jsme na místě až do poledních hodin, a v době, kdy můj alkohol tester ukázal nulu, zamířili jsme zpátky na Prahu.
Krmení ovečky Napájení ovečky Ovečka si peče buřta
Popis akce  |  Autor: Jan Vála   16.5.2010  |  Přečteno: 354x  | Mail Printer
4 souřadnice ke stažení.

Ohodnoťte článek jako ve škole: 1  2  3  4  5  
Hlasováno: 6x | Průměrná známka: 1.0

 Komentáře: 0

Diskuzní forum

7.6.2023 | Leoš

Ahoj Lávo. Tak jak, nějaké nové indicie? ... [více]

2.6.2023 | panoutlet

pandorasjewelry.net pandorasoutlet.net pandorasjewelr ... [více]

21.3.2023 | Lahvic

Vydrž, ještě jsem se nedostal k opravě. Ve čtvrtek ;-) ... [více]

Menu

Odkazy

Počet návštěv


Celkově přístupů : 1352038
Přístupů dnes : 515
Max za den : 1713
a to : 26.5.2017
Online : 6

Kalendář

Dnes je:

Sobota, 10.6.2023

<<06 / 2023>>
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Žádná plánovaná akce !

Přejít do kalendáře

Propagace

Ikona webu
QR

Naše osada

Láva Grepa Medelák Karlik Bludi Kóža Voříšek Píba
In memoriam Unkas Jarda Pictus

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Uživatelské jméno
Heslo:
Uživatelské heslo

Rubriky

Anketa

Bratři Mašínové byli ?

Sprostí vraziGraf 711
Frajírci pubertálníGraf 353
NevímGraf 315
Něco meziGraf 342
Zmatení jak Goro v TokiuGraf 303
HrdinovéGraf 413

Hlasů: 2439

Více anket

Databáze míst

Poslední vložené:
Jez Roztoky u Křivoklátu
Hospoda U jezzu
Restaurace Ludmila
Restaurace U Přívozu
Restaurace Višňová-Hájek

Zpěvník

Odběr novinek


Přihlásit se k odběru
novinek e-mailem:

Info

Kontakt


lahvic@seznam.cz
ICQ: 198552144

Copyright © 2001–2023 T.O.Minessota   Lahvic | ICQ: 198-552-144