Nepopsané vandry
Zanedlouho tomu bude třicet let, kdy jsem poprvé v manšestrových kalhotách, kostkované košili, kovbojským kloboukem na hlavě a vojenským tel
Zanedlouho tomu bude třicet let, kdy jsem poprvé v manšestrových kalhotách, kostkované košili, kovbojským kloboukem na hlavě a vojenským tel
V druhém díle nepopsaných vandrů zalovíme ve starých známých vodách Domašína. Nedávno jsem mnoho čundrů z té doby popsal v Domašínské sérii,
Ve třetím díle nepopsaných vandrů se pomyslně přeneseme o více než třicet let nazpátek, do jedenáct měsíců trvajícího období mezi lety 1993
Byla hluboká zimní noc, kolem třetí hodiny nedělní. Vyspával jsem následky večerní restaurační zábavy na horní palandě srubu pod Srnčím palo
Období, kdy srub Srnčí palouk nad Zlenickým hradem hrál stěžejní roli v našich vandrovních víkendových výpravách, bylo zároveň obdobím relat
Někdy od konce roku 1992 do poloviny devadesátého sedmého měly u mě čundry absolutně nejvyšší prioritu. Obrovské popularitě se těšily i u vě
Děkujeme za hlas!
Hlasů: 4681
lahvic@seznam.cz
2001–2026 T.O.Minessota Lahvic