Zvadlo - vandr na Husí cestu
Ve čtvrtek 23.srpna jsme naplánovali vyrazit na vandr do severních Čech. Vrátit by jsme se měli v neděli 26.srpna, někdy odpoledne ... V plá
Ve čtvrtek 23.srpna jsme naplánovali vyrazit na vandr do severních Čech. Vrátit by jsme se měli v neděli 26.srpna, někdy odpoledne ... V plá
Trochu na poslední chvíli se snažím vyrobit zvadlo na vandr na následující víkend. V plánu máme vyrazit 14.-16.9.2007. Plán
Sroubek Kačabača nám v minulosti párkrát poskytl velmi cenné přístřeší a v zimě i velmi potřebné teplo. Bohužel však sroubek chátral a stáva
Podle informací našeho kamaráda Čundrboye, který byl na Kačabače koncem prosince, bude potřeba se pustit do opravy střechy. Do srubu totiž z
Koncem léta nebo začátkem podzimu tohoto roku se chystáme do jihozápadní části Brd, tedy do míst, do kterých se zanedlouho bude moci vstoupi
Už to bude rok... zpívá se v jedné velmi známé písničce, která natolik zlidověla, že se dočkala i několika úprav, včetně zdařilé úpravy od W
Armatura, neboli túra s armádním programem. Asi tak nějak by se dala popsat naše další akce. Termín stanoven na 7.8.-9.8. 2009 Ne
Tákže léto skončilo, zima nám zaklepala důrazně na dveře a ptá se co jsme dělali v létě. No bábo makal jsem a tak jsem za vodou. Vodou zelen
Když jsem letos brzy na jaře absolvoval zájezd pro jednoho nejmenovaného soukromníka do Alp, položil jsem základ akce, kterou teď plánuju. T
Již tomu bude 20 let, kdy jsme na Benických skalkách zakládali naší trampskou osadu. Za dvacet let už proběhla slušná řádka vandrů. Hodně se
Přátelé, pomalu se blíží další pokračování naší každoroční populárně naučné výpravy po vodách českých. Cílem našeho putování nebude dosažení
ODLOŽENO!! Bylo mi tehdy třináct let, když jsem se stal jedním ze zakládajících členů trampské osady Minessota. Původním záměrem b
Děkujeme za hlas!
Hlasů: 3914
lahvic@seznam.cz
2001–2026 T.O.Minessota Lahvic